Віра Кекелія: “можна заробляти тою справою, яку ти дуже любиш”

21.01.2019. на передачі “Музична Сієста” з Наталею Писанкою на “Українському Радіо: Культура” у гостях були перспективні молоді співаки: Віра Кекелія та Роман Дуда. Вони – подружжя. Мова йшла у тому числі за профорієнтацію.

НП: Я-то знаю і про Романа Дуду, і про Віру Кекелію, але хочеться, щоби дізналися і наші слухачі ще більше. Віро! – я перше слово надаю Вам, тому що у Вас не все так просто складалося з музикою, тому що освіта у Вас – не вища музична, наскільки я знаю, але музика – це була, напевно, любов всього життя. Ще з дитинства.
ВК: Ну так, освіта в мене – фінансист.
НП: Ви з Харкова!
ВК: Я із міста Харків…
НП: Я дуже люблю це місто!
ВК: Ой, клас, приїжджайте!
НП: Нещодавно була…
ВК: Серйозно?
НП: Нещодавно була, і знову збираюся.
ВК: Круто! Так… Ви знаєте, я не думаю, що… от мені дуже подобається вислів Роми, він вже скаже там про музику і про те, хто вибирає – ми музику або музика нас, от, але я хочу сказати, що потрібно все ж таки прислуховуватися до себе і відкривати бажання своєї душі у першу чергу. Тому що розумієте – фінансист я для батьків! Щоб вони заспокоїлися…
РД: І насправді я заперечу, тому що на сьогоднішній день батьки Віри дійсно дуже сильно вірять в те, що вона – ніякий не фінансист.
НП: Так, це зараз! – але ж на то потрібно було витратити дуже багато часу, щоби вони повірили мені і зрозуміли, що я собі знайду раду, зі мною буде все в порядку, навіть якщо я буду в музиці. Тому що музика – це щось таке ефемерне, до чого не можна доторкнутися і потримати в руках, розумієте? І батьки, авжеж… ну ми всі – матеріальні люди, особливо батьки, які переживають за своїх дітей, щоб у них було все в порядку, щоб вони змогли заробити на своє життя і тому подібне. І мої батьки були впевнені, що музикою взагалі заробити неможливо. Я протягом дуже багатьох років завжди приносила якісь плоди, якщо чесно, і доводила, що можна заробляти тою справою, яку ти дуже любиш… саме дуже любиш!

фото з tsn.ua