Голосні звуки мови – міф та реальність

2012го року я мав честь познайомитися із великим науковцем, винятковою людиною – Олексієм Яковичем Дрюченко.

У його науковій сфері я майже нічого не тямлю, ставлення до багатьох речей у житті ми маємо різне. Другорядних, але не головних.

Зараз безліч думок та емоцій переповнюють мене, і це саме вони заважали викласти книжку вельмишановного Олексія Яковича в інтернет, щойно він мені дав на це дозвіл. Дивовижна книжка про експериментальну фонетику містить інформацію, у тому числі доступну і не спеціалістам. Я запевняю, що хоча би проглянути її необхідно всим, хто потрапив на мій сайт. Ця книжка (одна з чотирьох пана Олексія) – дуже добре показує, як працює, зокрема, соціальна складова науки.

Те, що я дізнався від її автора, про її автора і ті дива, які були біля мене від момента знайомства з Олексієм Яковичем, але до яких я не міг глибоко бути залученим – варті окремої книжки, яку колись я спробую написати сам і яка має вийти дуже повчальною.

“… автор вирішив, хоч і зі значним запізненням, і не плануючи заздалегідь цього робити, видати даний варіант книги, використавши для її написання тільки все те, що затято робив всупереч обставинам майже цілодобово впродовж 40 років, рішуче, усвідомлено і назавжди відмовившись від усього того, що пов’язувалось з поняттями “гроші”, “посада”, “наукова ступінь”, “кар’єра”, робив і писав все власноруч за власним баченням, за власними знаннями, за власним досвідом, за власною інтуїцією, за власним планом, за власним розумінням, за власними результатами, за власною відповідальністю незалежно від того, під яким “дахом” працював.”

“- А пачєму ви кніґу на укра́інскам напісалі? Каму ви єйо будєтє направлять? – Ігор Алексєєв усим біля метро “Університет” роздаватиме!!”

Дуже прошу всих хоча би трошки ознайомитися із цією книгою, хоча би запам’ятати, що така є і посприяти, за можливості, поширенню знань із неї.

ГОЛОСНІ ЗВУКИ МОВИ – TERRA INCOGNITA – третя книга О.Я. Дрюченка