Плакат “Як обирають професію?”

Культуролоґ, як я його називаю, Михайло Квітка навчив “Просвіту” співпрацювати із “Худпромом”. Я давно хотів розробити “Ґрафічний комплекс для підлітків “Як обирають професію?”” і цю тему на бакалаврську роботу виконала молода дизайнерка Анна Бересток під керівництвом кандидата мистецтвознавства Анни Макарової.

Ґрафічний комплекс включає плакат із основними принципами профорієнтації, який ми викладаємо у вільний доступ, щоби Ви його поширювали. 🙂Також там є комікси за мотивами сатиричного оповідання “Куди піти Марійці вчитися?” 1956го(!!) року та взірцевого з точки зору самовизначення життя американського юнака Лоґана Лапле́нта.

Цей плакат задумувалося розміщувати у школах біля (а у перспективі – замість шкідливого барометра професій). Плакат придумав я, а допомагала вдосконалювати доцентка Катедри педаґоґіки та психолоґії управління соціальними системами НТУ “ХПІ” Ірина Штученко.

В “Арсеналі Ідей ХПІ”, де я познайомився зі Штученко на її профорієнтаційній розвитковій грі, перший плакат і повісили.

Другий – 20.09.2018го ми з Миколою Мохом урочисто подарували 48й школі на зустрічі, присвяченій Великому Учителю.

Зараз дуже хочеться отримати побільше відгуків на цей плакат, хоч якимось способом поміряти його ефективність і після цього – розпочинати його поширення та подальші розробки і провадження профорієнтаційного ґрафічного комплексу.

Скачуйте плакат у форматах .jpg та .pdf, застосовуйте та надсилайте мені відгуки, замовляйте хороший дизайн у чудової Анни Бересток!


Читацький клуб «Слово» Наукової бібліотеки ХНТУСГ – 21.11.2018